Zdalne sterowanie
Skok
Długość montażowa w ramie
System mocowania w ramie

Amortyzatory i dampery rowerowe

Mówiąc o amortyzatorze rowerowym, zwykle myślimy o przednim amortyzatorze widelca. Jest on bowiem najczęściej występującym rodzajem amortyzatora w rowerach wszelkiego typu. Minimalizuje on jednak drgania przenoszone wyłącznie z koła przedniego. Zastosowanie amortyzatora tylnego, tzw. dumpera, pozwala ograniczyć do minimum przenoszenie wstrząsów na ciało rowerzysty z koła tylnego. Zwiększa to w znaczącym stopniu komfort jazdy oraz bezpieczeństwo.

W naszej ofercie znajdują się zarówno amortyzatory rowerowe wykonane ze stopów magnesu, jak i z karbonu. Dzięki temu istnieje możliwość dobrania odpowiedniego rozwiązania, nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Amortyzatory rowerowe marki DT Swiss charakteryzują się skutecznym tłumieniem drgań, zapewniając precyzyjną kontrolę roweru na trasie oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nasze innowacyjne rozwiązania oraz surowa kontrola jakości gwarantują trwałość i niezawodność amortyzatorów. Doceniane są szczególnie przez osoby uprawiające zawodowo sporty rowerowe.