Nyple rowerowe

Mogłoby się wydawać, że im mniejsza jest dana część rowerowa, tym jej znaczenie dla sprawności działania całego roweru również maleje. Nic bardziej mylnego. Dobry przykładem są nyple rowerowe, które odpowiadają za łączenie szprych z felgą koła. Zastosowana technologia oraz precyzja wykonania ma decydujący wpływ na trwałość koła i jego osiągi. Dotyczy to wszystkich dyscyplin kolarskich.

Firma DT Swiss ma wieloletnie doświadczenie w segmencie nypli rowerowych. Od momentu jej powstania, specjalizowała się bowiem w produkcji szprych, a te nieustannie związane są właśnie z nyplami. W swojej ofercie posiada dwa rodzaje nypli:

  • Nyple bez technologii Pro Lock – Łatwe w użyciu, uniwersalne nyple, umożliwiające montaż szprych rowerowych każdego rodzaju. Zapewniają jednorodne przenoszenie mocy, łatwość użycia oraz stabilność pracy.
  • Nyple z technologią Pro Lock – Najwyższej jakości nyple z gwintem pokrytym płynem adhezyjnym, który zaczyna twardnieć po wkręceniu szprychy. Technologia ta zapobiega luzowaniu się połączenia szprycha-

Zaawansowane rozwiązania technologiczne DT Swiss gwarantują wysoką jakość nypli rowerowych, trwałość oraz niezawodność w każdych warunkach. Dedykowane są wszystkim osobom, które cenią sobie szwajcarską precyzję i najlepsze osiągi na trasie. Używając nypli marki DT Swiss, których masz do wyboru szeroką gamę modeli czy kolorów, osiągasz pewność prawidłowego połączenia szprych z felgą koła.