Wyświetlanie wszystkich wyników: 34

Przód / Tył
Zastosowanie
Długość montażowa

Zaciski

Na rynku istnieją dwa główne rodzaje zacisków piast – mocowane za pomocą nakrętki oraz zaciski z szybkozamykaczem. Drugie rozwiązanie jest o wiele wygodniejszym sposobem mocowania kół do widelca rowerowego. Nie wymaga ono używania jakichkolwiek kluczy i zajmuje jedynie kilka sekund. Jest to doskonałe rozwiązanie dla zawodników profesjonalnych, choć staje się ono coraz powszechniej stosowane również w kręgach amatorskich, gdzie ceni się wygodę i łatwość obsługi.

Zaciski szybkozamykające szybko wyparły z rynku tradycyjne zaciski, w których konieczne było posiadanie klucza, aby móc zamontować lub zdemontować koło. Czynność ta była uciążliwa, zarówno dla użytkowników, jak i serwisów. Zastosowanie mechanizmu szybkozamykającego pozwoliło znacząco skrócić czas serwisu i zmniejszyć liczbę elementów montażowych. Opatentowany przez DT Swiss system RWS to coś co kolarzom szczególnie przypadło do gustu. Prostota działania, duża siła dociśnięcia nakrętki oraz obrotowa rączka, pozwalająca dowolnie zmienić jej położenie względem ramy są idealnym połączeniem cech, którymi powinien charakteryzować się zacisk koła. Dziś z rozwiązania tego korzystają nie tylko zawodnicy ale również zwykli hobbyści.

W ofercie DT Swiss znajdują się:

  • zaciski kół szosowych,
  • zaciski kół MTB,
  • zaciski przednich kół,
  • zaciski tylnych kół,
  • stalowe zaciski kół,
  • aluminiowe zaciski kół,
  • tytanowe zaciski kół,

Oferujemy profesjonalne zaciski kół rowerowych, wyposażonych w aluminiową dźwignię, zapewniającą pewny chwyt oraz precyzyjną kontrolę docisku. Zaciski DT Swiss wyróżniają się niską masą oraz precyzją wykonania, dzięki czemu sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach. Znoszą doskonale kontakt zarówno z wodą, śniegiem, jak i piaskiem.